Kërko

Cotton Grande Dual 12

Stock: In stock

1485 3906 

Cotton Grande Dual 12 i koleksionit Toscana u dedikohet atyre që kërkojnë relaksim duke respektuar gjithashtu mjedisin. Një rehati krejtësisht natyrale për një përvojë rigjeneruese të gjumit dhe një mbështetje e butë në 30 cm lartësi. Certifikimi GOTS i lëshuar nga Instituti për Certifikimin Etik dhe Mjedisor është dëshmi se pëlhurat e përdorura për prodhimin e kësaj linje janë prej materialesh organike, në respekt të plotë për njeriun dhe mjedisin.

BLi tani

Cotton Grande Dual 12

Cotton Grande Dual 12 i koleksionit Toscana u dedikohet atyre për të cilët cilësia e gjumit shkon paralelisht me respektin ndaj mjedisit. Një rehati krejtësisht natyrale për një përvojë rigjeneruese të gjumit dhe një mbështetje e butë në lartësi 30 cm. Certifikimi GOTS i lëshuar nga Instituti për Certifikimin Etik dhe Mjedisor është dëshmi se pëlhurat e përdorura për prodhimin e kësaj linje janë prej materialesh organike, në respekt të plotë për mjedisin në të cilin jetojmë.

A————————

Mbulesa

Mbulesa prej pambuku organik, e cila lahet lehtësisht  është e butë në prekje.  duke dhuruar një ndjenjë të mirëqenies superiore.

B————————

Mbushja

Pjesa e brendshme në Memoform mbështet në mënyrë të pavarur pjesët e ndryshme të trupit, duke iu përshtatur formës së tij në një mënyrë jashtëzakonisht të natyrshme dhe duke ofruar një prekje shtesë të rehatisë. Fibra Super Soft jep një ndjenjë të mirëqenies ekstreme, duke përmirësuar nivelin e rehatisë që perceptoni gjatë gjumit..

C————————

Niveli i rehatisë

Teknologjia Dual Core ofron dy nivele të ndryshme rehatie thjesht duke i kthyer bërthamat e dyshekut me kokë poshtë. Shtresa në shkumë Mallow (3 cm) dhe Memoform (5 cm) janë krijuar për të ofruar një rehati “Super Soft”, duke dhënë një ndjesi të këndshme të mirëqenies së pastër dhe për të ofruar një mbështetje të butë dhe tepër relaksuese për trupin. Ana në Memoform (3 cm) është projektuar për të ofruar një rehati “Medium Soft” dhe një mbështetje anatomike dhe komode për trupin.

D————————

Shtresa bazë

Shtresa e mesme në Elioform (16 cm), falë strukturës së saj mikroqelizore me shkumë me densitet të lartë, siguron një mbështetje më të fortë ortopedike për shtyllën kurrizore.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave