Kërko

Memoform Simple

Stock: In stock

60 

Memoform Simple është shprehja e rafinuar e të gjitha cilësive thelbësore të një jastëku Magniflex. Brendësia në Memoform ndihmon ajrin të rrjedhë brenda dyshekut me çdo lëvizje të trupit dhe mbështet qafën dhe shpatullat për një relaks vërtet të jashtëzakonshëm.

BLi tani

Memoform Simple

Memoform Simple është shprehja e rafinuar e të gjitha cilësive thelbësore të një jastëku Magniflex. Pjesa e brendshme në Memoform  ndihmon ajrin të rrjedhë brenda dyshekut me çdo lëvizje të trupit dhe mbështet qafën dhe shpatullat për një relaksim të jashtëzakonshëm.

A————————

Këllëf higjenik

Pëlhura mbron shtresën e brendshme, duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

B————————

Pjesa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform është projektuar për t’iu përgjigjur peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa jeni në gjumë.

C————————

Prodhimi


Dizajni special i jastëkut siguron frymëmarrje të përsosur dhe shpërndarje optimale të lagështirës dhe nxehtësisë, falë vrimave të vendosura në mes të jastëkut.

 

 

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
3 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave