Kërko

Superiore Deluxe Standard

Stock: In stock

Superiore Deluxe Standard

Superiore Deluxe Standard i linjës Superiore me dizajnin e tij tradicional kombinon mbulesën inovative në Outlast® me shtresën në Memoform që ajroset dhe garanton që t’ju japë gjithmonë një pushim të freskët dhe të thatë.

A————————

Mbulesa

Pëlhura Outlast® që rregullon temperaturën krijon një mikroklimë të përsosur gjatë gjithë natës. Kur temperatura e trupit tuaj rritet ndërsa jeni në gjumë gjatë natës, nxehtësia e tepërt absorbohet dhe kur temperatura bie nën pragun e shkrirjes, flluskat ngurtësohen përsëri dhe lëshojnë nxehtësinë e krijuar. 

B————————

Perdja higjenike

Mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform është krijuar për të reaguar ndaj peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa pushoni.

D————————

Ajrosja

Dizajni i ajrosur i jastëkut siguron shpërndarje optimale të lagështirës dhe nxehtësisë, falë vrimave në mes.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?