Kërko

Virtuoso Standard

Stock: In stock

132 

Virtuoso Mallow Standard i linjës Virtuoso është një jastëk tradicional i zbukuruar me një mbulesë të stilit të lartë Viscose Saten. Mbulesa mallow ofron një ndjesi të jashtëzakonshme të mirëqenies për qafën dhe shpatullat tuaja.

BLi tani

Virtuoso Mallow Standard

Virtuoso Mallow Standard i linjës Virtuoso është një jastëk tradicional i zbukuruar me një mbulesë të stilit të lartë në saten viskoz. Mbulesa e mallow ofron një ndjesi të jashtëzakonshme mirëqenieje në qafën dhe shpatullat tuaja.

A————————

Mbulesa


Mbulesa në saten kombinon vetitë e viskozës, e cila është tepër e butë dhe e mëndafshtë në prekje, me cilësitë e satenit, një material me shkëlqim dhe elegancë.

B————————

Perdja higjenike

Së bashku, ato janë të shkëlqyera në shpërndarjen e djersës së trupit. Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u larë.

C————————

Shtresa e brendshme

E qëndisur në mënyrë elegante dhe të ndërlikuar, mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

D————————

Prodhimi

Pjesa e brendshme me ekstrakte të Mallow ofron një mbështetje të butë dhe të rehatshme. Mallow ka veti anti-inflamatore, qetësuese që e bëjnë këtë material një burim mirëqenieje për sistemin nervor.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
3 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart