Kërko

Dolce Vita Dual 12

Stock: In stock

1044 2707 

BLi tani

Dolce Vita Dual 12

Një dyshek, 4 kombinime të ndryshme komforti.

Kombinimet e ndryshme të pllakave në Memoform, Elioform dhe Eliosoft ofrojnë nivele të ndryshme rehatie që mund të kombinohen lehtësisht duke hequr mbulesën e dyshekut dhe duke zgjedhur zgjidhjen tuaj të preferuar. Memoformi i rehatshëm dhe anatomik largon çdo pikë presioni të pakëndshme dhe stimulon qarkullimin e gjakut. Mbulesa e dyshekut është e butë, viskozë Outlast® termorregulluese që thith nxehtësinë e tepërt dhe e lëshon atë kur është e nevojshme. Ky produkt është i certifikuar nga   GRS (Global Recycle Standard). I butë/mesatar Rehati e butë.

A————————

Mbulesa

Pëlhura termorregulluese Outlast® krijon mikroklimën perfekte gjatë natës;

Pëlhurë viskoze që është e butë në prekje.

Pëlhurë eko-miqësore e certifikuar nga GRS e bërë nga lëndë të para të ricikluara.

Mbulesa e dyshekut është e lëvizshme dhe e lehtë për t’u larë.

B————————

Mbushja

Tre materiale të ndryshme:

Fibra hipoalergjike  që ofron rehati shtesë gjatë natës.

Memoform është një material anatomik që përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e trupit tuaj.

Fibër super e butë, për t’ju dhënë rehati dhe higjienë shtesë gjatë gjumit.

C————————

Niveli i rehatisë


Sistemi Dual Core ju jep perceptimin e një niveli të ndryshëm rehatie thjesht duke e kthyer pjesën e brendshme të dyshekut.

Pllaka në Memoform 5 cm e lartë reagon ndaj peshës së trupit tuaj për t’u përshtatur në mënyrë të përsosur me strukturën tuaj të veçantë, duke ofruar kështu një lloj komoditeti të rehatshëm dhe mbështetje anatomike për të gjithë trupin.

Pllaka në Elioform 3 cm e lartë ofron mbështetje optimale dhe të qëndrueshme për shpinën tuaj.

D————————

Shtresa bazë

Pllaka në Eliosoft 19 cm e lartë siguron mbështetje optimale por të butë për shpinën tuaj pa shkaktuar ngjeshje të shtyllës kurrizore.

KOLEKSIONI
DOLCE VITA

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Dolce vita

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave