Kërko

Virtuoso Mallow Max

Stock: In stock

164 

Virtuoso Mallow Maxi i linjës Virtuoso është një jastëk tradicional që është edhe më i gjatë dhe më i rehatshëm se modelet e tjera dhe zbukurohet nga mbulesa Viscose Saten. Mbulesa mallow ofron një ndjesi të jashtëzakonshme të mirëqenies për qafën dhe shpatullat tuaja

BLi tani

Virtuoso Mallow Maxi

Virtuoso Mallow Maxi i linjës Virtuoso është një jastëk tradicional që është më i gjatë dhe më i rehatshëm se modelet e tjera dhe është zbukuruar nga mbulesa në saten viskoz. Mbulesa e mallow ofron një ndjesi të jashtëzakonshme mirëqenieje në qafën dhe shpatullat tuaja.

A————————

Mbulesa

Mbulesa në saten vizkoze kombinon vetitë e viskozës, e cila është tepër e butë dhe e mëndafshtë në prekje, me cilësitë e satenit, një material me shkëlqim dhe elegancë.

B————————

Perdja higjenike

Së bashku, ato janë të shkëlqyera në shpërndarjen e djersës së trupit. Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm dhe i lehtë për t’u larë.

C————————

Shtresa e brendshme


I qëndisur në mënyrë elegante dhe të ndërlikuar, mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

D————————

Ajrosja

Pjesa e brendshme me ekstrakte të Mallow ofron një mbështetje të butë dhe të rehatshme. Mallow ka veti anti-inflamatore, qetësuese që e bëjnë këtë material një burim mirëqenieje për sistemin nervor.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
3 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave