Kërko

Magnicool

Stock: In stock

100 

MagniCool 3D Standard është një jastëk me formë tradicionale. Falë pëlhurës freskuese dhe të frymëmarrjes MagniCool 3D, ai ofron një mbështetje të butë që është gjithmonë e ftohtë në prekje.

BLi tani

Magnicool

Magnicool shtë një jastëk me formë tradicionale. Falë veshjes termorregulluese Magnicool  ofron mbështetje të butë që është gjithmonë e freskët.

A————————

Mbulesa

Veshja Magnicool 3D, e freskët dhe termorregulluese ka një aftësi të madhe për të garantuar rehati maksimale gjatë gjumit. Përveç kësaj mund të hiqet dhe pastrohet lehtësisht.

B————————

Këllëf higjenik

Mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme Memoform është krijuar për të reaguar ndaj peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjesi të këndshme lehtësie gjatë pushimit.

D————————

Ajrosja

Vrimat e krijuara në mesin e jastëkut mundësojnë një shpërndarje të shkëlqyer të lagështisë dhe nxehtësisë,

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
3 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave