Kërko

Cotton Standard

Stock: In stock

132 

Cotton Deluxe Standard i linjës Toscana, me formën e tij tradicionale, është prodhuar duke përdorur fibra natyrore për të siguruar relaksim maksimal në qafë dhe shpatulla, dhe me një sy të kujdesshëm për mjedisin. Certifikimi GOTS i lëshuar nga Instituti për Certifikimin Etik dhe Mjedisor është provë se pëlhurat e përdorura për prodhimin e kësaj linje janë organike dhe të bëra me një respekt të thellë për njeriun dhe mjedisin.

BLi tani

A————————

Mbulesa

Mbulesa organike e pambukut, e ftohtë dhe e butë në prekje, garanton një ajrosje maksimale. Kjo pëlhurë 100% organike rrit funksionet natyrore të trupit duke ekuilibruar bioritmin tuaj ndërsa jeni në gjumë. Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm dhe mund të lahet.

B————————

Këllëf higjenik

Mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Brendësia në Geomemory, një material anatomik i formuar nga kombinimi i Memoform dhe materialeve natyrore, përshtatet shpejt me formën e trupit dhe siguron mbështetje të pavarur për kokën, shpatullat dhe qafën.

D————————

Prodhimi

Dizajni i ajrosur i jastëkut siguron një frymëmarrje të përsosur dhe shpërndarje optimale të lagështisë dhe nxehtësisë, falë vrimave në mes të jastëkut.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
3 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart