Kërko

Superiore Deluxe Wave

Stock: In stock

Superiore Deluxe Wave

Superiore Deluxe Wave e linjës Superiore është një jastëk në formë të valëzuar dyshe që ofron dy lloje të ndryshme rehatie. Mbulesa Outlast® siguron një pushim të freskët dhe të thatë.

A————————

Mbulesa

Pëlhura Outlast® që rregullon temperaturën krijon një mikroklimë të përsosur gjatë gjithë natës. Kur temperatura e trupit tuaj rritet ndërsa jeni në gjumë gjatë natës, nxehtësia e tepërt absorbohet dhe kur temperatura bie nën pragun e shkrirjes, flluskat ngurtësohen përsëri dhe lëshojnë nxehtësinë e krijuar. 

B————————

Perdja higjenike

Mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform dhe forma me valë të dyfishta janë krijuar për të reaguar ndaj peshës së qafës, shpatullave dhe zonës së qafës së mitrës, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa pushoni.

D————————

Ajrosja

Dizajni i ajrosur i jastëkut siguron frymëmarrje të përsosur dhe shpërndarje optimale të lagështirës dhe nxehtësisë, falë vrimave në mes. Qarkullimi i vazhdueshëm i ajrit siguron shkëmbimin e duhur të nxehtësisë dhe shpërndarjen optimale të lagështirës dhe nxehtësisë.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?