Kërko

Ricordo 10

Stock: In stock

525 1390 

Ricordo 10 i koleksionit Ricordo është dysheku ideal për këdo që dëshiron një mbështetje të fortë, por të rehatshme dhe komode në shpinë, falë Memoformit që përmbahet në mbushje. Dyshek 25 cm i lartë.

BLi tani

A————————

Mbulesa

Mbulesa e viskozës së dyshekut, e cila pastrohet lehtësisht është tepër e butë në prekje.

B————————

Përmbajtja

 Memoform përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e trupit, duke dhënë një ndjenjë të këndshme lehtësie dhe relaksimi. Fibra hipoalergjike siguron rehati shtesë gjatë gjithë natës.

C————————

Niveli i rehatisë

Efekti i veçantë masazhues i krijuar nga shtresa në Eliosoft (5 cm) ofron mbështetje të diferencuar për pesë pjesët kryesore të trupit, duke favorizuar mikroqarkullimin dhe duke ushtruar një masazh të vazhdueshëm gjatë pushimit, e cila të jep një ndjenjë  mirëqenieje dhe rehati gjatë gjithë natës.

D————————

Shtresa bazë

Shtresa Elioform (21 cm), në sajë të strukturës së saj mikroqelizore, me dendësi të lartë, ofron një mbështetje më të fortë ortopedike në shtyllën kurrizore.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave