Kërko

Aloe Soft

Stock: In stock

275 725 

Dyshek Ortopedik i linjës Leggenda. Modeli Aloe Soft padyshim që dallon nga pjesa tjetër, për shkak të vetive të veçanta dhe perberesit te Aloe Veres.  Ky dyshek ofron një mbështetje mesatare te forte në 22 cm lartësi.

BLi tani

Aloe Soft

Dysheku Aloe Soft përmban ekstraktet e Aloe Verës për një gjumë më relaksues.

A————————

Mbulesa

E përbërë nga një mbulesë me tegela, me një esencë të Aloe Verës, me veti rigjeneruese, lejon kalimin e ajrit duke shmangur çdo nxehtësi të bllokuar në dyshek. Ka një skaj të jashtëm elastik i cili përshtatet në mënyrë të përkryer me dyshekun. 

B————————

Përmbajtja

Pjesa e sipërme: 100% Poliester.

Pjesa e brendshme: 100% Poliestër.

Pjesa e poshtme dhe ana: 100% Poliestër.

KOLEKSIONI
CLASSICO

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
8 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?