Kërko

Superiore Flat

Stock: In stock

Superiore Flat

Superiore Flat, një model që është pjesë e linjës Superiore, me dizajnin e tij tradicional, por më të hollë, kombinon mbulesën inovative në Outlast® me shtresën në Memoform që ajroset, duke garantuar një përvojë pushimi gjithmonë të freskët dhe të thatë.

A————————

Mbulesa

Mbulesa viskoze, e cila është jashtëzakonisht e butë dhe e mëndafshtë në prekje, ka një aftësi të shkëlqyer për të shpërndarë djersën. Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm dhe lahet lehtësisht

B————————

Perdja higjenike

Pëlhura mbron shtresën e brendshme, duke rritur kështu nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform është projektuar për t’iu përgjigjur peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa flini.

D————————

Ajrosja

Dizajni special i jastëkut siguron frymëmarrje të përsosur dhe shpërndarje optimale të lagështirës dhe nxehtësisë, për shkak të strukturës së shkumës.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave