Kërko

Cotton Caresse Dual 10

Stock: In stock

1096 2885 

Cotton Caresse Dual 10 i koleksionit Toscana u dedikohet atyre që kërkojnë relaksim ndërsa janë gjithashtu të respektueshëm për mjedisin. Një rehati krejt natyrale falë materialeve të përdorura për prodhimin e këtij dysheku për një mbështetje mesatare në lartësi 25 cm. Certifikimi GOTS i lëshuar nga Instituti për Certifikimin Etik dhe Mjedisor është provë që pëlhurat e përdorura për prodhimin e kësaj linje janë bërë nga materiale organike, në respekt të plotë për njeriun dhe mjedisin.

BLi tani

A————————

Mbulesa

Mbulesa organike e pambukut,  është e lëvizshme, e lehtë në larje, e freskët dhe e butë në prekje . 

B————————

Mbushja

Brendësia në Geomemory mbështet në mënyrë të pavarur pjesët e ndryshme të trupit, duke iu përshtatur formës së tij në një mënyrë jashtëzakonisht të natyrshme. Fibra hipoalergjike dhe ajrosese ofron rehati të shtuar.

C————————

Niveli i rehatisë

Teknologjia Dual Core bën të mundur marrjen e një niveli tjetër komoditeti thjesht duke rrotulluar shtresat e brendshme të dyshekut. Ana “Medium Soft” ofron një komoditet falë shtresës më të jashtme në Geomemory (3 cm) të pasuruar me ekstrakte të Aloe Vera ose Soy, ndërsa ana e “Medium Firm” ofron një mbështetje më të fortë, falë shtresës në Ekogeen.

D————————

Shtresa bazë

Shtresa e mesme në Ecogreen (19 cm) e pasuruar me vajra thelbësorë ofron mbështetje të ekuilibruar në shpinën tuaj. Falë përbërjes së saj, ajo siguron përafrimin e përsosur të shpatullave, shpinës dhe gjymtyrëve.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart