Kërko

Fiaba 5+

Stock: In stock

220 295 

Fiaba 5 Plus është projektuar për fazën më delikate të jetës: fëmijërinë. Mbulesa është prej pëlhure viskoze e cila siguron një zhvillim dhe rritje të shëndetshme të të vegjëlve tuaj edhe gjatë natës.

BLi tani

Fiaba 5

Fiaba 5 është projektuar për fazën më delikate të jetës: foshnjërinë. Mbulesa është prej një pëlhure viskoze, me modelin e këmbëve të vogla në njërën anë dhe pëlhurën 3D nga ana tjetër, e kombinuar me shtresat e brendshme, siguron një zhvillim dhe rritje të shëndetshme të të vegjëlve tuaj edhe gjatë natës. 

A————————

Mbulesa

Mbulesa është e ndryshme në të dy anët e dyshekut. Nga njëra anë është viskoze, e cila e bën dyshekun të butë dhe të mëndafshtë në prekje. Nga ana tjetër, pëlhura e bërë nga fibra 3D  favorizon kalimin e ajrit edhe brenda dyshekut.

B————————

Mbushja

Mbushja me fibra hipoalergjike jep rehati shtesë gjatë gjithë natës.

C————————

Niveli i rehatisë

Procesi special i masazhimit të shtresës Eliosoft (5 cm) ofron mbështetje të diferencuar për 5 zonat e trupit, duke rigjeneruar mikroqarkullimin dhe duke ushtruar një masazh të vazhdueshëm gjatë pushimit, e cila jep një ndjesi të vazhdueshme mirëqenieje dhe rehatie.

C————————

Shtresa bazë

Shtresa Elioform (5 cm), falë përbërjes së saj në shkumë me strukturë mikroqelizore me densitet të lartë, i jep një mbështetje më vendimtare dhe ortopedike shtyllës kurrizore.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

70cm x 140cm, 60 cm x 120 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?