Kërko

MagniCool 12

Stock: In stock

845 2220 

MagniCool 12 Gel, nga linja MagniCool, ofron freski të pashoqe falë pëlhurës inovative dhe shtresës së brendshme në Magnigel, të cilat promovojnë qarkullimin e ajrit dhe mbajnë konstante mikroklimën midis trupit dhe dyshekut. Një komoditet prej pelushi me një profil 12”.

BLi tani

MagniCool 12

Për të mbajtur mendjen dhe trupin të freskët.

Pëlhura inovative dhe ekskluzive e mbulesës MagniCool ofron freski të pashoqe dhe gjithashtu nxit qarkullimin e ajrit, duke krijuar një mikroklimë të përsosur midis trupit dhe dyshekut.

Kombinimi i shtresave në shtresat Magnigel, Memoform dhe Eliosoft ofron mbështetje të butë, komode dhe të lezetshme. 

A————————

Mbulesa

Pëlhura MagniCool mundëson shpërndarjen e nxehtësisë duke na dhuruar nje freski të lartë .Mbulesa e dyshekut është e lëvizshme dhe e lehtë për t’u larë.

B————————

Mbushja

Tre materiale të ndryshme:

Fibra anti-alergjenike, ofron rehati shtesë gjatë gjumit.

Memosoft, akomodon butësisht siluetën e trupit.

Fibra Super Soft është e butë  duke ofron rehati dhe higjienë shtesë gjatë gjumit.

C————————

Niveli i rehatisë

Kombinimi i shtresës jashtëzakonisht të freskët dhe të butë Magnigel (5 cm) me shtresë në Memoform me një trashësi 3 cm, e cila reagon ndaj peshës së trupit, duke u formuar në mënyrë perfekte në çdo siluetë, ofron rehati komode dhe mbështetje anatomike për të gjithë trupin gjatë pushimit.

D————————

Shtresa bazë

Shtresa në Eliosoft, me trashësi 17 cm, siguron mbështetje optimale, por të butë të shpinës, pa e ngjeshur shtyllën kurrizore.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?