Kërko

MagniProtect

Stock: In stock

MagniProtect

MagniProtect Topper, falë pëlhurës ekskluzive MagniProtect, siguron mbrojtje efektive kundër viruseve dhe baktereve gjatë gjumit.

A————————

Mbulesa

Teknologjia MagniProtect e përdorur për krijimin e pëlhurës dhe trajtimi antibakterial dhe antifungal siguron mbrojtje kundër viruseve dhe baktereve. 

B————————

Mbushja

Mbushja me fibra hipoalergjike dhe me frymëmarrje dhe në Memoform 2,5 cm me veti masazhuese, është anatomike dhe ofron rehati të shtuar, mbështet peshën e trupit dhe përshtatet në mënyrë perfekte me çdo formë për një ndjenjë të këndshme butësie gjatë gjithë natës. 

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave