Kërko

Massagio Deluxe

Stock: In stock

600 1577 

BLi tani

Massagio Deluxe

Për një veprim mikro-masazhues, ideal për riaktivizimin e mikroqarkullimit.

Sistemi i integruar i masazhit siguron një mikro-masazh të vazhdueshëm që rigjeneron lëkurën dhe ofron një ndjenjë të mirëqenies së pashoq. Shtresa në Memoform mbështjell butësisht trupin ndërsa shtresa në Elioform ofron mbështetje optimale. Mbulesa është viskoze, e butë në njërën anë dhe pëlhurë 3D  nga ana tjetër.

A————————

Mbulesa


Pëlhurë viskoze me prekje të butë.

Pëlhurë 3D 

Mbulesa e dyshekut është e lëvizshme dhe e lehtë për t’u larë.

 

B————————

Mbushja

Dy materiale të ndryshme:

Memoform është një material anatomik që përshtatet në mënyrë të përsosur në konturet e trupit. Sistemi i integruar i masazhit rigjeneron mikroqarkullimin e lëkurës dhe siguron një ndjenjë të këndshme mirëqenieje. Fibra anti-alergjike  ofron rehati dhe higjienë shtesë gjatë gjumit.

C————————

Niveli i rehatisë

Shtresa në Memoform me një trashësi 2 cm reagon ndaj peshës së trupit, duke u formuar në mënyrë të përsosur në çdo siluetë dhe duke ofruar rehati komode dhe mbështetje anatomike për të gjithë trupin.

D————————

Shtresa bazë

Shtresa Elioform 19 cm e trashë siguron mbështetje optimale dhe të qëndrueshme të shpinës.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?