Kërko

SUSHI

Stock: In stock

SUSHI

Sushi është ideal nëse dëshironi të keni jastëkun tuaj me vete gjatë gjithë kohës, edhe kur jeni në udhëtim ose në lëvizje. Mbulesa Viskoze dhe pjesa e brendshme në Memoform ofrojnë komoditetin e shtëpisë kudo që jeni.

A————————

Mbulesa

Mbulesa viskoze, e cila është tepër e butë dhe e mëndafshtë në prekje, ka një aftësi të shkëlqyer për të shpërndarë djersën, duke favorizuar kështu thatësinë dhe frymëmarrjen. Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm duke mundësuar lehtësi në larje.

B————————

Perdja higjenike

Mbron xhamin e brendshëm duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform është krijuar për të reaguar ndaj peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa pushoni.

D————————

Ajrosja

Thjesht rrotullojeni jastëkun, ruajeni në mbulesën praktike dhe mbyllni mbylljen me velcro për ta ngjeshur fort. Falë çantës së përshtatshme, mund ta mbani kudo pranë jush.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave