Kërko

Virtuoso Soft

Stock: In stock

Virtuoso Soft

Virtuoso Soft i linjës Virtuoso është një jastëk tradicional dhe ultra i butë i zbukuruar nga një mbulesë e stilit të lartë në Saten Viscose. Pjesa e brendshme e butë në pendët e patës dhe poshtë ofron mbështetje të jashtëzakonshme për qafën dhe shpatullat.

A————————

Mbulesa

Mbulesa në Saten Viscose kombinon vetitë e viskozës, e cila është tepër e butë dhe e mëndafshtë në prekje, me cilësitë e satenit, një material me shkëlqim dhe elegant.

B————————

Perdja higjenike

Së bashku, ato janë të shkëlqyera në shpërndarjen e djersës së trupit, Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm duke e bërë larjen e lehtë.

C————————

Shtresa e brendshme

Mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

D————————

Ajrosja

Pjesa e brendshme është e përbërë nga 80% pendë pate dhe 20% patë e bardhë. Kjo përzierje materialesh e bën jastëkun të butë dhe të lehtë, me aftësi të shkëlqyera rregulluese të nxehtësisë.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave