Kërko

Fodera in Piuma e Piumino

Stock: In stock

Fodera in Piuma e Piumino

Ideale për rinovimin e rehatisë së jastëkëve duke shijuar plotësisht cilësitë unike të patës dhe puplave.

A————————

Mbulesa

Mbulesa prej pambuku 100% me origjinë bimore me vetitë e saj higroskopike, antistatike dhe ajrosëse është e butë në prekje dhe e rehatshme dhe favorizon djersitjen e mirë të lëkurës, për t’ju dhënë një pushim vërtet freskues.

B————————

Pjesa e brendshme

Pendët bllokojnë një sasi të madhe ajri brenda dhe në këtë mënyrë mund të mbajnë një temperaturë konstante të trupit. Me strukturën e saj më të vogël dhe akoma më të butë në krahasim me atë të puplave, pata ofron lehtësi dhe volum maksimal për rehati tepër të butë. Mbushja përbëhet nga 30% pendë pate dhe 70% pupla.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart