Kërko

Classico Pocket

Stock: In stock

91 

BLi tani

Classico Pocket

Classico Pocket është kombinimi perfekt i të gjitha veçorive të linjës Classico në një format kompakt për një prakticitet maksimal. Shtresa në Memoform ofron mbështetje të diferencuar për kokën, qafën dhe shpatullat dhe një ndjesi rehatie të pakrahasueshme ndërsa flini.

A————————

Mbulesa

Mbulesa viskoze, e cila është jashtëzakonisht e butë dhe e mëndafshtë në prekje, ka një aftësi të shkëlqyer për të shpërndarë djersën. Përveç kësaj, është lehtësisht i lëvizshëm për t’u larë. 

B————————

Këllëf higjenik

Pëlhura mbron shtresën e brendshme, duke rritur kështu nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform është projektuar për t’iu përgjigjur peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa flini.

D————————

Ajrosja

Dizajni special i jastëkut siguron shpërndarje optimale të lagështirës dhe nxehtësisë, për shkak të strukturës së shkumës.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave