Kërko

Piumino Naturale

Stock: In stock

Piumino Naturale

Jastëku Piumino Naturale kombinon vetitë natyrore të puplave dhe patës, duke mbajtur konstante mikroklimën e trupit duke kontrolluar temperaturën dhe duke e lënë lëkurën të lirë të marrë frymë.

A————————

Mbulesa

Mbulesa prej pambuku 100% me origjinë bimore me vetitë e saj higroskopike, antistatike dhe ajrosëse është e butë në prekje dhe e rehatshme dhe favorizon djersitjen e mirë të lëkurës, për t’ju dhënë një pushim vërtet freskues.

B————————

Pjesa e brendshme

Pendët bllokojnë një sasi të madhe ajri brenda dhe në këtë mënyrë mund të mbajnë një temperaturë konstante të trupit. Me strukturën e saj më të vogël dhe akoma më të butë në krahasim me atë të puplave, pata ofron lehtësi dhe volum maksimal për rehati tepër të butë. Mbushja përbëhet nga 30% pendë pate dhe 70% pupla.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave