Kërko

Piumino Naturale Light

Stock: In stock

Piumino Naturale Light

Jastëk tradicional me mbushje 100% pupla që përmban natyrshëm ajër dhe parandalon ndryshimet drastike të temperaturës. Përbërja e tij siguron mbështetje të butë për qafën, shpatullat dhe kokën gjatë gjithë natës.

A————————

Mbulesa

Mbulesa nga pambuku 100% me kujdes bimore me vetitë e saj higroskopike, antistatike dhe ajrosëse është e butë në prekje dhe e rehatshme dhe favorizon djersitjen e mirë të lëkurës, për t’ju dhënë një dhuratë vërtet freskuese.

B————————

Pjesa e brendshme

Falë përbërjes së tyre kimike dhe fizike, pendët brenda mund të ruajnë mikroklimën e trupit, ato lejojnë që një sasi e madhe ajri të mbahet brenda dhe të mbajnë një temperaturë konstante të trupit.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave