Kërko

Ricordo 12

Stock: In stock

1150 1700 

Ricordo 12 i koleksionit Ricordo është dysheku ideal për këdo që dëshiron një mbështetje të fortë, por të rehatshme dhe komode për shpinën e tyre, falë Memoformit që gjendet në mbushje. Të gjitha në lartësi 30 cm.

BLi tani

A————————

Mbulesa

Mbulesa viskoze dhe e lehtë e bën dyshekun të butë dhe të mëndafshtë në prekje dhe është më efektiv gjatë djersitjes së trupit.

B————————

Mbushja

Mbushja Memoform përshtatet në mënyrë të përkryer me formën e trupit, duke dhënë një ndjenjë të këndshme lehtësie dhe relaksi. Fibra hipoalergjike ofron rehati shtesë gjatë gjithë natës.

C————————

Shtresa bazë dhe niveli i rehatisë

Shtresa Elioform (28 cm), falë strukturës së saj mikroqelizore me densitet të lartë, siguron një mbështetje të fortë dhe ortopedike për shtyllën kurrizore.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave