Magniflex

Magni 9

Stock: 101 stok

543 1432 

Magni 9 i linjës Classico vjen nga kombinimi i Memoform, një material që përshtatet në mënyrë të përsosur në formën e trupit dhe Elioform, i cili garanton mbështetjen korrekte të shtyllës kurrizore. Veshja Viscose shton butësinë dhe stilin e dyshekut, të gjitha në lartësi 23 cm.

BLi tani

A————————

Mbulesa

Mbulesa në Viscose ndihmon për të luftuar kundër baktereve dhe kërpudhave dhe e bën dyshekune të butë në prekje.

B————————

Mbushja

Mbushja Memoform përshtatet në mënyrë të përsosur me formën e trupit, duke i dhënë një ndjesi të këndshme lehtësie dhe relaksimi. Fibra super e butë siguron një ndjenjë të mirëqenies ekstreme duke përmirësuar perceptimin e rehatisë gjatë gjumit.

C————————

Shtresa bazë dhe niveli i komoditetit

Shtresa Elioform (18 cm), për shkak të përbërjes së saj të strukturës mikroqelizore me shkumë të lartë, i jep një mbështetje më të fortë dhe më ortopedike shpinës.

KOLEKSIONI
MAGNICOOL

ÇERTEFIKIMET
Prodhuar në Itali Oeko Tex Class 1, EC

GARANCIA
10 vite

MBULESA
Magnicool

MATERIALI I BRENDSHËM
Memoform

EKSTRA
Certifikata e pajisjes mjekësore.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Përmasat

100cm x 190cm, 100 cm x 200 cm, 110 cm x 190 cm, 110 cm x 200 cm, 120 cm x 190 cm, 120 cm x 200 cm, 140 cm x 190 cm, 160 cm x 190 cm, 160 cm x 200 cm, 180 cm x 190 cm, 180 cm x 200 cm, 200 cm x 200 cm, 80 cm x 190 cm, 90 cm x 190 cm, 90 cm x 200 cm

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave