Kërko

Piumino Naturale Plus

Stock: In stock

Piumino Naturale Plus

Jastëk tradicional me mbushje me pendë që bllokon ajrin në mënyrë natyrale, duke parandaluar ndryshimet drastike të temperaturës. Ofron mbështetje ultra të butë për qafën, shpatullat dhe kokën gjatë gjithë natës.

A————————

Mbulesa

Mbulesa prej pambuku 100% me origjinë bimore me vetitë e saj higroskopike, antistatike dhe ajrosëse është e butë në prekje dhe e rehatshme dhe favorizon djersitjen e mirë të lëkurës, për t’ju dhënë një pushim vërtet freskues.

B————————

Pjesa e brendshme

Mbushja përbëhet nga 80% pendë pate dhe 20% pupla. Për shkak të teksturës së patës, e cila është më e vogël dhe më e butë se puplat, ato ofrojnë lehtësi dhe volum maksimal për rehati shtesë të butë. Së bashku ato lejojnë që një sasi e madhe ajri të mbahet brenda dhe të mbajë një temperaturë konstante të trupit në mjedisin e jashtëm, duke siguruar djersitje optimale të lëkurës.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave