Kërko

Classico Maxi

Stock: In stock

102 

BLi tani

Classico Maxi

Classico Maxi i linjës Classico është një jastëk me formë tradicionale, por me një profil më të gjatë. Pjesa e brendshme në Memoform  siguron qarkullimin e ajrit me çdo lëvizje tuaj dhe mbështet qafën dhe shpatullat për një relaksim si në ëndërr.

A————————

Mbulesa

Mbulesa viskoze, e cila është tepër e butë dhe e mëndafshtë në prekje, ka një aftësi të shkëlqyer për të shpërndarë djersën, duke siguruar kështu thatësi dhe frymëmarrje. Përveç kësaj, është lehtësisht e lëvizhme për t’u larë.

B————————

Këllëf higjenik

Mbron shtresën e brendshme duke rritur nivelin e higjienës së jastëkut.

C————————

Shtresa e brendshme

Pjesa e brendshme në Memoform është krijuar për të reaguar ndaj peshës së qafës, kokës dhe shpatullave, duke ofruar një ndjenjë të këndshme lehtësie ndërsa pushoni.

D————————

Ajrosja

Dizajni i ajrosur i jastëkut siguron shpërndarje optimale të lagështirës dhe nxehtësisë, falë vrimave të vendosura në mes.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave