Kërko

Essenziale

Stock: In stock

Essenziale

 

Jastëku Essenziale nga sfera e Piuma është një jastëk tradicional me mbushje të bërë nga fibra  të buta, të qëndrueshme dhe jo alergjike. Është projektuar për të siguruar mbështetje të përshtatshme për qafën, kokën dhe shpatullat.

A————————

Mbulesa

Mbulesa prej pambuku 100% me origjinë bimore me vetitë e saj higroskopike, antistatike dhe ajrosëse është e butë në prekje dhe e rehatshme dhe favorizon djersitjen e mirë të lëkurës, për t’ju dhënë një pushim vërtet freskues.

B————————

Pjesa e brenshme

Fibra Rolloboules në brendësi ofron lehtësi, masë dhe elasticitet. Brenda jastëkut, ai shpërndan rrotullat në mënyrë perfekte nën peshën e kokës duke e bërë atë shumë rezistent dhe anti-alergjik.

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave