Qoftë për qejf apo biznes, Magniflex do të sigurohet që çdo natë dhe ditë që kaloni larg shtëpisë të shpenzohet me një nivel më të lartë rehati falë linjës së tij të produkteve të përshtatura për hotelet luksoze, si të brendshme ashtu edhe të jashtme.

FLINI MIRË KUDO QË JENI

Asnjëherë mos hiqni dorë nga kënaqësia e një pushimi rigjenerues të natës.

Sidomos kur u shërben klientëve që kërkojnë kënaqësi maksimale gjatë qëndrimit të tyre larg shtëpisë. Magniflex, në partneritet me hotelet më të mira në botë, me siguri do t’ju qetësojë butësisht për të fjetur kudo, falë teknologjive të aplikuara, materialeve cilësore, pëlhurave elegante dhe fibrave natyrale.

Komoditeti i fundit, kudo që të jeni.

Gama ekskluzive e hulumtuar dhe e zhvilluar nga Magniflex për hotelet karakterizohet nga një ekuilibër unik midis mbushjeve dhe tapicerive, i krijuar për të kënaqur edhe mysafirët më kërkues dhe për t’u ofruar atyre të njëjtën rehati si shtrati i tyre në shtëpi.

KOMFORTI NE BORD

Jahti Mangusta

Kur performanca dhe ergonomia kombinohen në emër të detit të hapur dhe elegancës, Mangusta lind në mendje. Marka që e bën të vetën stilin detar ka zgjedhur dyshekët tanë për të mobiluar zonat e relaksimit të modeleve 72/50, 94/05, 110/03, 80/75 dhe 130/08, të Gransport 54 përrallore dhe Oceano të pabesueshme. 46.  Magniflex, ekuipazhi dhe të ftuarit do të kalojnë netët e tyre në rehati të paharrueshme kudo në botë.

MIRËQENIE EDHE NË PLAZH

Për Magniflex rehatia dhe mirëqenia janë më shumë se një mision: ato janë një shprehje e një stili jetese të rafinuar. Kjo është arsyeja pse oferta jonë sot përfshin një koleksion të ri të jashtëm. Vula e cilësisë së Magniflex kombinohet me luksin bashkëkohor për të krijuar dyshekë dhe jastëkë për shezlong, resorte dhe pishina. Për të plotësuar nevojat e atyre që kërkojnë një rehati dhe argëtim absolut dhe ekskluziv. Sot, ajo është edhe në vendndodhjen e re të Cala Bassa Beach Club në Ibiza.

Ëndërrimtar, sepse duhet të jesh në gjendje të rimbushesh kudo që të jesh

Plazhi Nassau

Ibiza

Blue Marlin

Ibiza

CbBc Taittinger

Ibiza

Hotel Hermitage

Porto Ferraio

JustMe

Versilia

Fantini

Milano Marittima

Një klub me vendndodhje në të gjithë botën

Magniflex ka bashkëpunuar për disa kohë me klube të shumta plazhi dhe profesionistë të turizmit, me të cilët ndan një filozofi të bazuar në nocionin se sekreti i një jete energjike është gjumi i mirë restaurues. Nga Ibiza në Dubai, nga Formentera në Sardenjë, rezidenca dhe hotele të panumërta kanë zgjedhur tashmë cilësinë dhe besueshmërinë e një kompanie që e ka bërë misionin e saj gjumin luksoz.

Një stil unik dhe i personalizueshëm

Linja e jashtme e Magniflex ofron një grup produktesh me një stil të pagabueshëm, ku vëmendja ndaj formave dhe përdorimi i materialeve të cilësisë më të lartë siguron relaksim dhe rehati absolute. I projektuar për të qenë plotësisht i personalizueshëm me logon e klientit, kjo linjë dysheku është e disponueshme në madhësi të ndryshme.

DYQANET

Gjeni dyqanin më të afërt me ju

Gjeni dyqanin më të afërt
zbulo më shumë

Transport në të gjithë Shqipërinë
zbulo më shumë

Shërbim ndaj klientit
zbulo më shumë

Kërko

Back to Top
Product has been added to your cart
1
Scan the code
Përshëndetje, si mund tju ndihmojmë ?
LUAJ DHE FITO Kujdes! Një adresë e-maili ka të drejtë të përdoret vetëm një herë!
Rrotulloni rrotën e dhuratave